OŚRODEK

CHARAKTER OBIEKTU

„Willa Zimowit” w Wiśle to idealne miejsce wypoczynku, konferencji, zjazdu rodzinnego, plenerowego eventu, spotkania firmowego lub aktywnego spędzania czasu.

POŁOŻENIE / LOKALIZACJA

Położona blisko brzegu rzeki Wisły, w zacisznym zakątku Willa oferuje swoim klientom zaplecze dydaktyczno-szkoleniowe, gastronomiczne  i bazę hotelową. Usytuowana w malowniczych Beskidach, w pobliżu lasów w oddaleniu od głównych szlaków komunikacyjnych, gwarantuje świeże powietrze, bliski kontakt z naturą oraz wiele ciekawych propozycji spędzenia czasu.

W OTOCZENIU LICZNYCH ATRAKCJI

W pobliżu  znajdują się  liczne całoroczne wyciągi narciarskie, kolejki linowe i szlaki turystyczne cieszące się niesłabnącym uznaniem narciarzy i odwiedzających turystów. Nieopodal ośrodka jest stacja kolejowa, dworzec autobusowy, a słynny deptak „Wiślańskie Krupówki” oddalony jest zaledwie o kilka minut drogi pieszo.

 

Dogodny dojazd, urokliwa okolica, teren z ogrodem i placem zabaw a także wyśmienita kuchnia i  profesjonalna obsługa sprawiają, że goście odwiedzający „Willę Zimowit”, czują się  urzeczeni pozytywną aurą tego miejsca.